راهنمای خرید

راهنمای خرید از آلارسان:

گام اول: مطالعه قوانين و مقرارت

           ورود کاربران به وبسایت آلارسان هنگام استفاده از خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های آلارسان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های آلارسان تغییراتی در آینده ایجاد شود، جایگزین کلیه توافق های قبلی شده و شما توافق می کنید که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است. ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آلارسان از سوی کاربر است.

گام دوم: ثبت نام و وارد شدن به فروشگاه

            در صورتیکه تصمیم به خرید از فروشگاه آلارسان را دارید، از طریق گزینه ثبت نام با ورود به بخش عضویت و تکمیل اطلاعات شخصی و آدرس پستی، در فروشگاه آلارسان عضو شوید.

گام سوم: انتخاب محصول و اضافه نمودن به سبد خرید

            جهت انتخاب محصول میتوانید با استفاده از نوار جستجو یا وارد شدن به صفحه مربوطه با توجه به نام و شرکت تولید کننده ی محصول، کالای مورد نظر خود را انتخاب و به سبد

            خرید اضافه نمایید.

گام چهارم: انتخاب نحوی ارسال

            شهر قزوین : در صورتیکه محل ارسال مرسوله شهر قزوین انتخاب شده باشد کالای خریداری شده توسط پیک به آدرس ثبت شده ارسال خواهد شد.

        شهرهای دیگر: در صورتیکه محل ارسال مرسوله شهری غیر از قزوین انتخاب شده باشد یکی از روشهای تیپاکس یا پست توسط خریدار و طی مراحل تکمیل خرید انتخاب شده و هزینه ارسال بصورت پس کرایه در محل تحویل کالا توسط خریدار پرداخت خواهد شد.

 

گام پنجم: انتخاب نحوی پرداخت وجه

            آنلاین: در این روش پس از تکمیل مراحل خرید و صدور فاکتور، پرداخت هزینه بصورت آنلاین و از طریق درگاه بانک ملت انجام میشود.

            آفلاین یا پرداخت از طریق واریز به کارت: در این روش پس از تکمیل مراحل خرید و صدور فاکتور، فاکتور شما به صورت آفلاین پرداخت می شود.