پاسخ به پرسش های متداول

 • روش خرید محصولات چگونه است ؟
  پاسخ: امکان خرید اینترنتی برای کلیه شهرها و روستاهای کشور وجود دارد. در هنگام ثبت سفارش در سایت، میتوانید روش پرداخت آنلاین و یا پرداخت در هنگام تحویل را انتخاب کنید. بعد از ثبت سفارش، محصول توسط پست به نشانی شما ارسال می گردد.
 • آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟
  پاسخ: شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.
 • می‌‏توانم سفارشم را ابطال کنم یا تغییر بدهم؟
  پاسخ: تا پیش از تایید نهایی سفارش، شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید.
 • دوست دارم ازسایت شما خرید کنم، اما هنوز به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟
  پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی فروشگاه آلارسان، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.
 • مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟
  پاسخ: همگی کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت آلارسان هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. همچنین امکان پرداخت درب محل و به هنگام تحویل کالا وجود دارد.
 • ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟
  پاسخ: گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.
 • پس از این که سفارشم را ثبت کردم، چقدر طول می‌‏کشد که به دستم برسد؟
  پاسخ: زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس عواملی مانند حجم خرید، محل و نحوه تحویل از 1 تا 6 روز متفاوت است.
 • می‏‌توانم کالایی را که سفارش داده‌‏ام با مراجعه به آلارسان به صورت حضوری تحویل بگیرم؟
  پاسخ: از آنجا که آلارسان یک فروشگاه اینترنتی است و یکی از اهداف آن کاهش دادن سفرهای درون شهری غیر ضروری‏ است، تحویل حضوری سفارش در محل آلارسان امکان‌پذیر نیست.
 • سفارش‌ها چه زمانی به پست تحویل داده می‌شود؟
  پاسخ: همه سفارش‌‏ها پس از طی مراحل پردازش، به طور روزانه تحویل واحد پستی مستقر در محل پردازش سفارشات می‏‌شوند.
 • پس از پرداخت وجه چکار کنم؟
  پاسخ: منتظر تماس ما باشید. کارشناسان آلارسان، قبل از ارسال سفارش با شما تماس میگیرند.