قوانین همکاری

قوانین و مقررات همکاری با آلارسان

دوست عزیز لطفا قبل از ثبت نام و آغاز همکاری  حتما کلیه قوانین و مقررات را بطور کامل مطالعه فرمایید.

ثبت نام شما به منظره مطالعه و قبول تمامی شرایط مندرج در این قرارداد است .

 

( موضوع قرارداد )

بازاریابی و همکاری در فروش با فروشگاه اینترنتی آلارسان .

 

(زمان قرارداد )

زمان قرارداد به مدت سه ماه از زمان ثبت نام کاربر خواهد بود .

تبصره: فروشگاه آلارسان موظف است در صورت رعایت کلیه قوانین و مقررات از سوی کاربر قرارداد را به مدت سه ماه دیگر تمدید کند .

تبصره 2: تعداد تمدید دفعات همکاری با در نظر گرفتن رعایت کلیه قوانین از سمت کاربر نا محدود خواهد بود .

 

(تعهدات بازاریاب)

1-      التزام به کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران درتمامی مراحل همکاری .

2-      بازاریاب موظف به رعایت کلیه مسائل شرعی ، قانونی ، عرفی و اخلاقی در امور تبلیغاتی میباشد .

3-      نظر به محدود بودن عضویت به عنوان بازاریاب در آلارسان به 10000 نفر حداقل میزان فروش بازاریاب در مدت 3 ماه 6،000،000 ریال میباشد ( شایان ذکر است در صورت فروش کمتر از این مبلغ همکاری آلارسان با کاربر تمدید نخواهد گردید )

( شایان ذکر است خود بازاریاب به عنوان یکی از مشتریان تحت پوشش خویش در نظر گرفته خواهد شد و میزان خرید وی از فروشگاه در میزان فروش وی محاسبه خواهد گردید )

4-      بازاریاب ملزم به راستگویی و شفاف سازی کیفیت محصولات و خدمات آلارسان در امور بازاریابی خویش میباشد و در صورت ایجاد مشکل از سمت وی آلارسان هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت .

5-      حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود در سیستم از قبیل نام کاربری و رمز عبور به عهده صاحب آن خواهد بود .

6-      بازاریاب این اجازه را به آلارسان میدهد که در صورت درخواست نهادهای قضایی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران کلیه اطلاعات وی به آنها تسلیم گردد ( شایان ذکر است درخواست از سوی نهادها باید به صورت کتبی به آلارسان ابلاغ گردد. )

7-      فروش هر کالا و یا خدمات که مربوط به وبسایت آلارسان نباشد با نام آلارسان کاملا ممنوع است .

8-      ثبت نام و عضویت به عنوان بازاریاب به هیچ عنوان به معنی عضویت پرسنلی در آلارسان نیست .

9-      بازاریاب متعهد میشود از طراحی و تقلید از این سیستم فروش خودداری کند. شایان ذکر است هرگونه کپی برداری از پنل بازاریابی آلارسان مشمول پیگرد قانونی خواهد بود.

 

(تعهدات آلارسان)

1-آلارسان متعهد میشود میزان فروش به مشتریان معرفی شده توسط بازاریاب و میزان درآمد وی را به صورت آنلاین از طریق پنل بازاریابی شخص به وی اعلام کند.

2-آلارسان متعهد میشود میزان سهم بازاریاب از فروش تمام محصولات را از طریق کانال تلگرامی بازاریابان و بخش امور همکاری وبسایت به کاربر اعلام نماید .

3- آلارسان متعهد میشود حداکثر تا 48 ساعت مبلغ درآمد کاربر را از زمان درخواست وی به حساب کاربر واریز نماید . ( شایان ذکر است درخواست فقط باید از طریق پنل کاربری باشد )

( به کابران عزیز توصیه میگردد جهت سهولت و تسریع در واریز مبالغ از حساب و کارت بانکی بانک ملت استفاده نمایند )

4- آلارسان ملزم است در صورت رعایت کلیه قوانین از سوی کاربر اشتراک وی را مجددا تمدید گرداند.

5- در صورت تمدید دوره همکاری کلیه مشتریانی که توسط بازاریاب در دوره قبل معرفی شده اند مجددا به عنوان مشتریان تحت پوشش وی شناخته خواهند شد و آلارسان موظف به پرداخت سهم کاربر از میزان فروش به آنها میباشد .

 

( در صورت بروز اختلاف بین طرفین نهادهای قضایی جمهوری اسلامی ایران مرجع رسیدگی به شکایات خواهند بود و طرفین ملزم به پذیرش رای قضایی در امور جاری میباشند )